OTWIERANIE MIESZKAŃ

OTWIERANIE MIESZKAŃ

wymiana zamka w drzwiach, awaryjne otwieranie zamków, awaryjne otwieranie gdańsk, pogotowie zamkowe gdańsk
montaż zamków gdańsk, serwis zamków, otwieranie zamków gdynia, wymiana zamka w drzwiach cena, awaryjne otwieranie gdynia

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI - TANI DOBRY ŚLUSARZ

Oferujemy profesjonalne usługi związane z awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków w różnego rodzaju budynkach i obiektach, tj. w domach, mieszkaniach, firmach czy hotelach.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze wtedy gdy drzwi całkowicie odmawiają posłuszeństwa lub też nie działają tak jak powinny.

Pomagamy w sytuacji gdy:

  • zepsuł się zamek lub wkładka, tj. posiadają Państwo klucze, ale nie mogą dostać się do środka
  • klucze zostały zgubione
  • złamany klucz utknął w zamku
  • klucz zablokował się w zamku

Ponadto świadczymy usługi serwisu pogwarancyjnego oraz naprawy drzwi antywłamaniowych (Dierre, Gerda, Solo, Laporte, Witex, Ok-Bud i innych). Dodatkowo naprawiamy drzwi po włamaniach lub po nieudanych próbach włamania, konserwujemy i regulujemy drzwi. Zapewniamy błyskawiczną pomoc - szybki dojazd oraz fachowa i profesjonalna pomoc.
Tylko u nas kompleksowość usług!
Samochody służbowe mamy wyposażone w pełna gamę wkładek, zamków oraz wszelkich pozostałych niezbędnych części. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na skuteczną i sprawna pomoc.

Naprawiamy usterki, serwisujemy i doradzamy.

Z nami nie musisz się obawiać zepsutych bądź uszkodzonych drzwi – tylko u nas bezpieczne otwieranie zamków, nie pozostawiające śladów.

Nasze Pogotowie ślusarskie czuwa nad Państwa bezpieczeństwem siedem dni w tygodniu 24H. Otwieranie zamków jest naszą specjalnością!

Zaufaj fachowcom!

zadzwoń: 609 54 80 40

(numer całodobowy)